Hakkımızda

İnsanlar, tüm hayatlarını problemleri çözmek için harcarlar.

Piyasadaki her buluş ve her ürün, birilerinin gördüğü ve çözmeye karar verdiği bir soruna veya fırsata yanıt olarak bulunur.
Her kültürel gelişme, şimdiye kadar yaratılan her sanat eseri, orada olmayan bir şey yaratmak için mevcut araçları ve kaynakları uygulayan kişiler sayesinde olmaktadır.
Robotlar, kameralar, sensörler ve kablolar gibi bileşenleri bir araya getirmek göz korkutucu ve problemli bir iştir.
Otomasyon bir yatırımdır. Para, zaman ve insan kaynakları yatırımının ötesinde, otomasyon projenin başarısını veya başarısızlığını tanımlayabilen bir büyük yatırım daha gerektirir. Bu yatırım, işletmeniz ve otomasyon tedarikçiniz arasındaki ilişkidir. Tedarikçinizle hem işiniz hem de teknolojiniz geliştikçe yıllarca fayda sağlayacak bir iş ortaklığı kuruyorsunuz. Otomasyon ortağınız sizin bu süreçte karşılaşacağınız problemlerin çözümünde uzmanlaşmıştır.
Eurobotik olarak biz;
Tüm üretim sürecinizi analiz etmek ve buna uygun bir otomasyon çözümü geliştirmek için size çok zaman ayırıyoruz. Otomasyonun, işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğini göstermek için geleceğe daha fazla bakmanıza ve operasyonunuzun tüm yönlerini iyileştiren çözümler bulmanıza yardımcı oluyoruz. Gelişmiş robot simülasyon yazılımlarıyla, mümkün olan en verimli sistemi almanızı sağlıyor, endüstri ve kendi şirketinizin güvenlik standartlarını uygun sistemleri, üretim katında faaliyete geçirilmeden önce tamamıyla test ediyoruz. Sisteminiz kurulduktan sonra, en yüksek performansta kalmasını sağlamak için, sürekli bakım, çalışanlarınıza eğitim ve destek sağlıyoruz.
Çünkü Biz;
Elimizden gelenin en iyisini yapmak ve mükemmele ulaşmak için çok çalışıyoruz. Ortak bir vizyona yönelik birlikte çalışma yeteneğimiz, sıra dışı sonuçlar elde etmemizi sağlıyor.
Endüstriyel otomasyonda rakiplerimizden farklı bir konumdayız. Sektörümüze yenilikçi ve teknolojik katkılar yaparak, büyümeye devam ediyoruz. Esnek üretim için yazılım ve donanımlar geliştiriyoruz. Küresel rekabette öne çıkmak için Ar-Ge ve İnovasyona daha çok yatırım yapıyoruz…
Müşterilerimize ve sadece onların ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.
Çünkü biz;
Endüstriyel otomasyonda kuralları yeniden yazıyoruz…